Mekanik Tesisat

Mekanik Tesisat

Sıhhi tesisat, ısıtma ve soğutma tesisatları, havalandırma ve yangın tesisatı ile mekanik otomasyon tesisatlarının uzman teknik ekibimiz aracılığı ile kurulumu, bağlantı kontrollerinin yapılması ve performans denetimi.

DEVAMINI OKU

VRF / VRV

VRF / VRV

Isıtma ve soğutmada fark yaratan VRF ve VRV sistemlerinin her mekana uygun özellikler kazandırılarak projelendirilmesi, birden fazla iç üniteli sistemler için kurulum ve tesisat düzeneklerinin ayarlanması.

DEVAMINI OKU

Klima

Klima

Duvar, salon, tavan, kaset, kanallı, yer ve multi sistem klimalar için mekanda en iyi kurulum noktasının belirlenmesini sağlayacak keşif hizmetleri, kaliteli fiyat politikası ve ekonomik ödeme seçenekleriyle satış.

DEVAMINI OKU

Isı Pompası

Isı Pompası

Isıtma ve soğutmada kullanılan ısı pompalarının kompakt ünitelerinin ve bağlantı sistemlerinin mekanlar için özel olarak projelendirilmiş montajı, ilk çalıştırma kontrollerinin yapılarak teslim edilmesi.

DEVAMINI OKU

Güneş Enerjisi Sistemleri

Güneş Enerjisi Sistemleri

Doğal enerji kaynağı güneşten yararlanılmasını sağlayan üstün performans garantili panellerin kurulumu, akü sistemlerinin takılması, su ısıtma proseslerinin kontrolleri ile mekana özel projelendirme.

DEVAMINI OKU

Isı Geri Kazanım Cihazları

Isı Geri Kazanım Cihazları

Gerekli taze havayı sağlayarak ortamdaki hava kalitesini yükselten, kapalı alanların gereksinimi olan ısıyı sağlayan, kirli havayı egzoz etmek için kullanılan ısı geri kazanım cihazlarının kurulumunda profesyonel destek.

DEVAMINI OKU

Mekanik Tesisat, VRF-VRV ve Klima Tesisat Sistemleri

hakkında bilgi almak ve danışmanlarımızın size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için bizimle iletişime geçin.